Kalite Eğitimleri

Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO 9000 serisi standartlar diğer tüm yönetim sistem standartlarına da öncülük eden temel ve şemsiye standartlardır. Yönetim sistemlerinin standardizasyonunda oluşan kronolojik gelişime baktığımızda ISO 9000 serisi standartların hep gelişmenin tetikçisi ve sürükleyicisi olduğu görülmektedir. Zaten günümüzde en çok uygulanan standartlar da bu standartlardır. Bu durumun yakın ve orta gelecek te de bu şekilde devam edeceği kuvvetli bir düşüncedir.

 

Tüm yönetim sistem uygulamalarında olduğu gibi Kalite Yönetiminde de çalışanların etkin ve bilinçli katılımını sağlamadan istenen sonuçlara ulaşılamayacağı aşikardır. Katılım sağlamanın ve bilinçlendirmenin en ekonomik ve etkin yolu da eğitimden geçmektedir.

 

Kuruluşların kalite yönetimi ile ilgili uygulamalarını desteklemek ve her seviyeden tüm çalışanların bilinçlenmeleri, uygulamalar ile ilgili yeterli bilgi ve beceri edinmeleri amacı ile bir dizi eğitim programı hazırladık ve sunmaktayız. Bu konudaki eğitimlerimizin hepsi 10 yıldan fazla süredir Türkiye'de sunulmaktadır. Eğitimlerimizi sunan eğitmenler konularında 20 yıl tecrübeli, her sektörden örnekler ile konunun daha iyi anlaşılmasını sağlayabilecek etkin insanlardır.

 

Kalite ve kalite yönetimi ile ilgili eğitim ihtiyaçlarınızı genel katılıma açık veya sizlere özel sunacağımız firma içi eğitimler ile karşılayabilirsiniz. Fiyat ve tarih bilgisi için Lütfen ofislerimizle irtibata geçiniz.